KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15816093

nr 1581 6093

Henry Dánty, Venedig. Signerad. Olja på duk, Bildmått: 46x55 cm, yttermått inklusive ram: 65x74 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

250 kr

måndag 27 november 2023
kl 20:58:32